?

Log in

No account? Create an account
tim Roth smile

¡ иɯʎdʞ ин ʞɐʞ ‘ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ

паталогічний лінтюх....

Previous Entry Share Next Entry
Re$publica2017
tim Roth smile
zluka_aka_slim
календарне літо відшуміло...)
відгуділи всі літні івенти)) фінальною крапкою, традиційно був фестиваль Re$publicaFEST 2017

фото нижче
для тих у кого літо вже закінчилось)))
для тих хто не приїхав на Re$publicaFEST 2017


відіспавшись на роботі і трохи залікувавши соплі збираємось думками і згадуємо яклю була РеспублікаФест 2017
як і в попередні роки, але мабіть таки востаннє фестиваль проходив в фортеці....
Дуже багато слів чуток і не тільки зі сцени було щодо останньоїь республіки!!!
Як би тривожно це не звучало, але мабуть це буде нова республіка в новому форматі на новому місці, час покаже.
Повернемось до днів нинішніх)))
Чотири основні сцени і ще декілька локальних.
Збільшена і дещо змінена сцена Арт Двір радувала цікави виконавцями


як старими знайомими
так і закордонні майстри неймовірних перформансів Shortparis, чехи Blastersex вперше приїхали в Україну і вже з перших хвилин були вражені атмосферністью фестивалю.Крім того, їх клавішник Євгеній був народжений в Україні, але тільки зараз вперше побував на Батьківщині, тому таке знайомство з нашою країною стало ще більш яскравим.
Особисто для мене відкриттям були АХС и МСЗ...

Крім того купа старих і неменш іменитих гуртів Юркеш, Степ, АкваВіта, куражні Пацики з Франека і багато, бангато інших

погода....))))) додала емоцій))

Особливо емоційним став виступ швейцарських рокерів Death By Chocolate, концерт котрих був під загрозою зриву через неймовірно сильну грозу, що виникла в останній день фестивалю. Але хлопці змогли справитись із стихією і відіграти один із найяскравіших концертів всього фестивалю. Вони вживу представили свій новий альбом «Crooked for you» і довели, що робота з іменитими американськими продюсерами може відточувати майстерність і що вони тепер дійсно готові до великого музичного прориву у Європі.
Але окрім неймовірного лайнапу, який просто разив різноманіттям на кожній сцені фестиваль республіка це перш за все люди і атмосфера яку вони створюють

сабачка патеряшка

котік, явно не радий)
нові знайомства, привіт Корпусу Миру в Україні, Джером, Джесіка ви кльові

На завершення фестивалю литовські маги електронного звуку та неймовірного візуального шоу Beissoul & Einius під акомпанемент холодного вже осіннього дощу влаштували шалену дискотеку і поставили велику жирну крапку у найатмосфернішому і найсамобутнішому фестивалі України. Нажаль ми в цей час мочилиноги вже осінніми калюжами КамПоду

RespublicaFEST став одним із флагманів стріт-арт руху в Україні. За час його існування було створено близько 50 муралів у депресивних районах Камянця_подільського, що допомогло запросити туристів у далекі і непопулярні для них частини міста. Наразі організаційний комітет вже бере участь виключно у соціальних проектах. Наприклад, цього вересня організатори за підтримки Швейцарського бюро співробітництва створять україно-швейцарський муральний проект в м.Суми, щоб привернути увагу до гуманітарної допомоги, котра щорічно надходить до України за допомогою організації "Help-Point Sumy". Крім того, RespublicaFEST продовжує малювати у пологових будинках і дитячих садках, щоб додати яскравих фарб у середовища, котрі потребують мистецького та ідейного переосмислення.
Таким був останній фестиваль Re$publika2017.